Philips CA 6706/10

Philips CA 6706/10
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Vaša cena bez DPH: 36,73 €
Vaša cena s DPH: 44,44 €
Počet kusov   Kúpiť

VýrobcaSaeco/Philips

Saeco/Philips
44,44 €

Čistiaca sada PHILIPS CA6706 / 10 na údržbu kávovarov, umožňuje predchádzať poruchám a súčasne uchovať čistotu a bezproblémovú prevádzku kávovaru. Pomáha vám dosiahnuť vyšší výkon vášho zariadenia.

Táto sada je najvýhodnejší voľbou pre dokonalé udržanie špičkového výkonu kávovaru.

Balenie obsahuje:

- 2 fľaše prípravku na odstránenie vodného kameňa, ktorý dokonale vyčistí všetky vodné okruhy espressovara. Chráni prístroj pred nahromadením vodného kameňa, ktorý ovplyvňuje jeho výkon a výslednú chuť kávy. Odvápňovač je vysoko efektívny, bezpečný a ľahko sa používa. Ak chcete dosiahnuť naozaj účinného odvápnenie, opakujte postup po príprave 250 šálkov v závislosti od tvrdosti vody.

 

- 2 špeciálne filtračné patróny Brita Intenza +, ktoré chránia kávovar pred vodným kameňom, znižujú tvrdosť vody a filtrujú z nej nežiadúce častice. Pravidelná výmena filtra je dôležitá pre zabezpečenie optimálnej chuti kávy a trvalej ochrany kávovaru. Vymeňte filter každé dva mesiace.

 


- 6 tabliet na odstránenie zvyškov kávového oleja, ktoré udržujú efektívny výkon Vášho prístroja (odporúčame vykonávať aspoň raz mesačne)

 

- 1 mazivo Saeco pre škárovacej jednotku, je prostriedok na báze farmaceutického oleja, ktorý je určený na premazávanie pohyblivých častí v kávovaroch Saeco, Philips a Nivona. Odporúčame vykonávať raz az 5 až 6 mesiacov, alebo v prípade vyschnutia pôvodného mazivá

 


Presný popis použitia nájdete v návodoch výrobkov.

Odeslat
Kontaktné info
E-mail: info@levne-filtry.cz

Akčný produkt

Filter Logic FL-402H 8 ks

Filter Logic FL-402H 8 ks 23,30 €

Brita Maxtra patróny 6+2

Brita Maxtra patróny 6+2 31,90 €
Doprava

Zadarmo!

Pri nákupe nad 60,00 €!