Brita Style Plus sivá 2,4l + 12 filtrov Logic

Brita Style Plus sivá 2,4l + 12 filtrov Logic
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Vaša cena bez DPH: 53,71 €
Vaša cena s DPH: 64,99 €
Počet kusov   Kúpiť

Výrobca

Brita
64,99 €

Výhodné balenie kanvice Brita Style Plus sivá a 12 ks filtrov Logic FL-402H

Kanvica je vybavená LED indikátorom stavu vodného filtra Smart Light, ktorý vám pomôže ustrážiť optimálny čas na výmenu filtra. Berie do úvahy nielen dobu používania filtra, ale aj množstvo prefiltrovanej vody. Využíva režim tzv. Semafore - zelená, oranžová, červená, čo je veľmi intuitívne. Celkový objem kanvice je 2,4 l a množstvo prefiltrovanej vody 1,4 l.
Filtračné kanvice Brita má moderný dizajn a filtruje vodu na základe najnovšej technológie filtrovania vody MicroFlow. Táto technológia v pitnej vode redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje ťažké kovy a chlór. Filtrovaná voda je chutnejšia (zlepšuje chuť kávy, čaju a pod.), Chráni kuchynské spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje tak ich životnosť. Navyše chráni životné prostredie aj Vašu peňaženku.

Parametre kanvice:

• Celkový objem kanvice: 2,4 l
• Objem prefiltrovanej vody: 1,4 l
• Farba: priehľadná, sivá
• Materiál: plast bez BPA (vodný filter)


Filtre Logic FL-402H

Úplne nové, vylepšené náhradné kompatibilný filtre FL-402H typu Maxtra Plus sú plne kompatibilné s filtračnými kanvicami od rôznych výrobcov, v ktorých sa používa technológia Brita Maxtra / Maxtra +.
Nový tvar filtra zaisťuje optimálny prietok vody cez filtračnú vrstvu. Filter je vybavený rukoväťou, ktorá umožňuje vybrať použitý filter bez námahy.
Táto filtračná patróna účinne odstraňuje chlór a iné kontaminanty z prívodu vody. Filtre majú predovšetkým vyššiu účinnosť v odstránenie vodného kameňa. Tým je zaistené, že nápoje a jedlo budú zdravšie a chutnejšie. Pravidelné používanie filtrov a ich včasná výmena zaistí dlhú životnosť kuchynských spotrebičov. Stačí filter vymeniť raz za mesiac alebo po prefiltrovaní 150 l vody.

Balenie obsahuje filtračnú kanvicu Brita Style Plus a 12 filtrov Logic FL-402H.

Balenie nemusí zodpovedať uvedenému obrázku. Tovar je balený individuálne.

Odeslat
Kontaktné info
E-mail: info@levne-filtry.cz

Akčný produkt

Filter Logic FL-402H 8 ks

Filter Logic FL-402H 8 ks 25,30 €

Brita Maxtra patróny 6+2

Brita Maxtra patróny 6+2 39,99 €
Doprava

Zadarmo!

Pri nákupe nad 80,00 €!