BRITA STYLE

BRITA STYLE
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Vaša cena bez DPH: 17,14 €
Vaša cena s DPH: 20,74 €
Počet kusov   Kúpiť

Výrobca

Brita
20,74 €

Filtračná kanvica Stye Maxtra Plus od výrobcu Brita obsahuje vodný filter Maxtra+ a je vybavená LED indikátorom stavu vodného filtra Smart Light, ktorý vám pomôže ohliadať optimálny čas pre výmenu filtra. Berie v úvahe nie len dobu používania filtra, ale aj množstvo prefiltrovanej vody. Využíva režim tzv. semaforu - zelená, oranžová, červená, čo je veľmi intuitívne. Celkový objem kanvice je 2,4 l a množstvo prefiltrovanej vody 1,4 l.

Filtračné kanvice Brita majú moderný dizajn a filtrujú vodu na základe najnovšej technológie filtrovanej vody MicroFlow. Táto technológia v pitnej vode redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje ťažké kovy a chlór. Filtrovaná voda je chutnejšia (zlepšuje chuť kávy, čaju apod.), chráni kuchynské spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje tak ich životnosť. Navyše chránia životné prostredie aj vašu peňaženku.

Kanvica na filtrovanie vody Brita Style sa jednoducho čistí a môžete ju umývať v umývačke riadu (po vybraní LED indikátoru a vodného filtra). Je vybavená praktickým vekom s pútkom a zmestí sa do chladničky a tak si môžete v horúcich letných dní filtrovanú vodu vychladiť. Ergonomická rukoväť prináša pohodlnú manipuláciu s plnou kanvicou. Silikónové pútko umožňuje jednoduché otváranie a obsluhovanie kanvice jednou rukou. Súčasťou balenia je filter Brita Maxtra+, ktorý vám prinesie až 100 litrov sviežej vody, bez ťahania ťažkých fľašiek.

Odeslat
Kontaktné info
E-mail: info@levne-filtry.cz

Akčný produkt

Filtrační patrony Logic pro Brita Maxtra - 8ks

Filtrační patrony Logic pro Brita Maxtra - 8ks 23,30 €

Brita Maxtra patróny 6+2

Brita Maxtra patróny 6+2 32,89 €
Doprava

Zadarmo!

Pri nákupe nad 100,00 €!