DeLonghi Sada DLS C002 vodný filter 3 ks + EcoDecalk 500 ml

DeLonghi Sada DLS C002 vodný filter 3 ks + EcoDecalk 500 ml
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Vaša cena bez DPH: 30,32 €
Vaša cena s DPH: 36,69 €
Počet kusov   Kúpiť

VýrobcaDe'Longhi

De'Longhi
36,69 €

-Vodný filter DeLonghi sa stará o zlepšovanie kvality vody. Zabraňuje tvorbe vodného kameňa.

Filtráciou docielite vyššiu efektivitu kávovaru a zároveň predĺžite jeho životnosť. Čistejšia voda priaznivo ovplyvňuje kvalitu i chuť pripravovanej kávy a zachovanie jej pôvodnej arómy.

Filter je veľmi jednoduché a rýchle nainštalovať.

Pre optimálne výsledky pri varení kávy sa odporúča filter meniť pravidelne a to každé 2 mesiace, alebo po prefiltrovaní 50 litrov vody, tj cca 400 šálok.

Balenie obsahuje 1 filter.

Kompatibilný so všetkými kávovarmi DeLonghi s možnosťou inštalácie vodného filtra.- Delonghi Eco Decalk je nový odvápňovací prostriedok De´Longhi. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby bol 100% ekologicky nezávadný a zároveň ešte účinnejší v boji proti vodnému kameňu vo vnútri kávovarov.

EcoDecalk je ekologický: prostriedok používa výhradne prírodné a vysoko kvalitné surové materiály rastlinného pôvodu (kyselina mliečna), ktoré sú biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu. balenie je vyrobené z recyklovateľných a ekologických materiálov fľaša je vyrobená z 50% recyklovaného plastu a papier použitý na krabičku a nálepku je certifikovaný FSR® papier a plast použité na balenie sú 100% recyklovateľné

 

EcoDecalk je výkonnejší: laboratórne testy potvrdili, že je až 3x účinnejší a rýchlejší pri odstraňovaní vodného kameňa v porovnaní s tradičnými odvápňovačmi balenia 500 ml umožňuje až 4 odvápňovacie cykly pravidelné používanie De´Longhi EcoDecalk zaručuje dlhú životnosť kávovaru a zvyšuje energetickú účinnosť, pretože usazovanie kameňa v skutočnosti zvyšuje spotrebu elektrickej energie až o 30%.

Presný popis použitia týchto výrobkov nájdete v návode, ktorý je súčasťou balenia.

Odeslat
Kontaktné info
E-mail: info@levne-filtry.cz

Akčný produkt

Filter Logic FL-402H 8 ks

Filter Logic FL-402H 8 ks 23,30 €

Brita Maxtra patróny 6+2

Brita Maxtra patróny 6+2 34,90 €
Doprava

Zadarmo!

Pri nákupe nad 80,00 €!